آشنایی با سوغاتی های شهر اصفهان | ساعت میناکاری

در این مقاله قصد داریم شما را با شهر اصفهان و برخی از سوغاتی های آن آشنا کنیم. شهر اصفهان که یکی از بزرگترین جاذبه های گردشگری ایران محسوب می باشد با دارا بودن صنایع دستی متنوع و زیبا به عنوان یکی از بزرگترین قطب های گردشگری ایران و جهان محسوب می شود.
اگر به شهر اصفهان سفر کردید حتما باید به میدان نقش جهان اصفهان سری بزنید و علاوه بر دیدن آثار فاخر تاریخی ایرانی در صده های گذشته از صنایع دستی و سوغاتی های بینشیر این شهر دیدن نمائید. با ورود به بازار های این میدان گویی شما وارد دنیایی عجیب و حیرت آوری شده اید.
یکی از بازار های این میدان، بازار قلم زن ها و مس گرها می باشد که به نوعی هنرمندان این عرصه مواد اولیه سایر هنر ها از جمله میناکاری را تهیه می کنند. شاید با صدای چکش هایی که برای ساخت  صفحه یک ساعت دیواری طرح میناکاری به دنیای ثانیه ها سفر کنید.
در این میدان محصولاتی از جمله میناکاری به وفور به چشم می آید که نشان دهنده رونق این هنر در این شهر می باشداگر قصد خرید یک سوغاتی مقرون بصرفه و ماندگار را دارید ما به شما ساعت دیواری میناکاری اصفهان را پیشنهادمی کنیم که همواره در کنار شما خواهد بود.
اگر شما قصد خرید سایر سوغاتی های این شهر ز جمله خوراکی های خوشمزه را دارید علاوه بر پولک و نبات شهر اصفهان می توانید انواع گز های این شهر را نیز امتحان کنید که خالی از لطف نیست.
شهر اصفهان با دارا بودن صنایع دستی متنوع در بین سای شهر های این به عنوان شاخص تولید و صادرات صنایع دستی شناخته شده است.

 

 

 

برای دیدن از کلکسیونی از متنوع ترین محصولات صنایع دستی  و خرید اینترنتی ساعت میناکاری به وب سایت تکسبد مراجعه نموده و ضمن خرید کالای با کیفیت از تخفیفات ویژه بهرمند شوید.برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 99000 تومان

خرید محصول