آیا خرید دوربین مداربسته خودرو ضروری می باشد؟

شاید بارها برای شما چیش آمده باشد که برای انجام کاری فوری ماشین خود را در کنار خیابان پارک کرده اید و بعد از مراجعت به ماشین خود شاهد بوده اید که آسیبی اسای به ماشین شما وارد شده است.
یا  شاید مواردی پیش آمده است که با اتومبیل دیگری دچار تصادف شده اید و در اثبات بی گناهی خود در این حادثه دچار مشکل می باشید و در این مواقع به چه چیزی می توان استناد کرد؟ چه چیزی می تواند به پلیس راهنمایی و رانندگی در تشخیص علت حادثه کمک نماید.
با پیشرفت علم و تکنولوژی هر روزه سیستم های حفاظتی جدیدی وارد بازار می شود که برای رفع نیاز های افراد جامعه می باشد و تا کنون توانسته اند به خوبی عمل نمایند.
از جمله این سیستم ها می توان به دوربین مداربسته ماشین اشاره کرد. دوربینی که مختص اتومبیل طراحی شده است و می تواند پاسخگوی بسیاری از مشکلات شما باشد.
در واقع میتوان گفت این روزها با توجه به ارزش خودرو، قیمت دوربین مداربسته ماشین هزینه چندانی به حساب نمی آید و به عنوان یک سیستم مورد نیاز باید تهیه شود.
این دوربین ها دارای انواع مختلفی هستند که بسته به میزان بودجه و کاربرد شما می توانید ممدل مورد نظر خود را تهیه نمائید.  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080یک نمونه بسیار کارآمد از این محصول می باشد که علاوه بر تصویر برداری توانایی فیلمبرداری را نیز دارد.
این دوربین مجهز به اشعه مادون قرمز می باشد که این محصول را به یک دوربین دید در شب تبدیل کرده و در تاریکی نیز این دوربن قادر به تهیه عکس و فیلم می باشد. این محصول دارای زاویه دید 140 درجه، وضوح تصویر 3 مگاپیکسل 1944*2592 می باشد که از مهمترین ویژگی های آن می توان به قابلیت تشخیص حرکت یا Motion Detection آن اشاره کرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 83000  تومان

اطلاعات بیشتر و خرید