جا خودکاری خاتم کاری شده نفیس و با ارزش

خاتم کاری جز هنرهای اصیل ایرانی می باشد که همواره زیبایی های آن معرف هنر باشکوه ایرانی می باشد. اگر شما هم جز افراد هنر دوست هستید بهترین انتخاب شما برای میز کارتان جاخودکاری خاتم کاری شده می باشد.


جا خودکاری خاتک


این جای خودکاری خاتم با استفاده از نقوش هندسی زیبا و چشم نواز خود می تواند زینت بخش میز کار شما باشد و همچنین معرف شما به عنوان یک فرد با سلیقه و هنر دوست باشد.


جاخودکاری خاتم کاری


 جاخودکاری رومیزی خاتم کاری حاصل دستان هنرمندان استادکاران اصفهان بوده که با ذوق و قریحه خاصی به در هم آمیختن چوب و فلز و استخوان در کنار یکدیگر پرداخته اند تا محصولی زیبا را برای شما به ارمغان آورند.


جای خودکاری خاتم کاری


ابعاد این جا خودکاری رومیزی 8*10*7 سانتی متر بوده که فضای مناسبی از میز شما را شامل می شود که به همراه جای خودکار طلایی رنگ خود نما و طراحی زیبایی دارد.

جای خودکار خاتم کاری شده


طرح خاتم روی سطح جا خودکاری شامل اشکال بسیار ریز و منظم مثلثی شکل از جنس فلز برنج و چوب می باشد که با ظرافت خاصی در کنار هم قرار گرفته و طرح های زیبایی را به وجود آورده اند.


جای خودکار نفیس


رویه سطح خاتم نیز توسط پلی استر مرغوب و ضد خش استر کشی شده است تا هم باعث افزایش طول عمرمحصول گردیده و باعث شیشه ای و صیغلی شددن آن گردد.


جا قلم خاتم کاری


سطح زیرین جاخودکاری خاتم کاری نیز توسط پارچه جیر مشکی پوشیده شده است. استفاده از این پارچه موجب آراستگی ظاهری و همچنین مانع از لیز خوردن نسبی محصول بر روی سطوح می گردد.


جای قلم خاتم


این جا خوکاری زیبا می تواند گزینه مناسبی جهت هدیه ای ارزشمند باشد به آنان  که دوستشان دارید و برای شما مهم هستند. تا با نگاه کردن و استفاذه از آن همواره به یاد شما باشند.


خرید جای قلمی


 

قیمت خرید این محصول استثنایی: 29,000 تومان