جدید ترین مدلهای شلف دکوری

شلف شکل مدرن و پیشرفته طاقچه های سنگی و گچی قدیمی هستند٬ شلف ها علاوه بر اینکه نقش موثری در دکوراسیون داخلی خانه دارند٬ برای صرفه جویی در فضای منزل نیز موثر است. بوفه های تزیینی نیاز به فضای زیادی داشتند و در خانه های کوچک فضای برای نگه داری آنها نیست ولی شلف ها با صرفه جویی در فضا و اشغال فضای کم در همه خانه ها٬ چه بزرگ و چه کوچک قابل استفاده است. شلف های دکوری در رنگ ها و جنس های متنوع به بازار عرضه میشود البته رنگ سفید٬ گردویی و مشکی آن طرفداران بیشتری دارد٬ چون ست کردن آن با سایر وسایل چوبی منزل راحت تر است.شلف نردبانی

ما دراین مقاله دو مدل از جدید ترین و زیباترین شلف های رابه شما معرفی میکنیم٬ برای خرید این شلف ها میتوانید به سایت تک سبد مراجعه کنید و تنها با یک کلیک خرید خود را انجام دهید.


استند نردبانی مدل خرچنگی:

این استند شامل ۷ طبقه با ابعاد ۲۹.۵*۲۹.۵ سامنی متر است٬ پراکندگی طبقات آن جالب است و به همین دلیل طرفداران زیادی دارد٬ سه طبقه آن در سمت راست٬ سه طبقه در سمت چپ و دو طبقه در وسط است. ارتفاع اسن استند در حالت مونتاژ شده یک متر٬ پهنا ۷۰ سانتی متر و عرض آن ۳۰ سامتی متر است٬ شلف نردبانی مناسب برای قرار دادن گلدان٬ قاب عکس٬ مجسمه٬ وسایل دکوری و... است. این شلف طراحی زیبا و متفاوتی دارد که زیبایی دکوراسیون را دوچندان میکند. استند گلدان چوبی نردبانی ساخته شده از چوب طبیعی است٬ دارای طبقات جداگانه است و شما میتوانید با پیچ و مهره هایی که همراه شلف است٬ طبقات آن را به هم متصل کنید. از این شلف برای سرو سامان دادن به دکوراسیون خانه استفاده کنید.


استند نردبانی چوبی

قیمت:103000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


شلف دیواری سه طبقه کنجی:

یکی از جدیدترین مدل های شلف٬ شلف کنج هستند که طرفداران زیادی دارد٬ شلف سه طبقه دیواری‌ کنجی از چوب با روکش رنگی سفید ساخته شده و دارای ابعاد ۱۸*۲۸*۷۹ سانتی متر است٬ این شلف شامل سه طبقه است٬ این طبقات ۱۸ سانتی متر شعاع و ۲۷ سانتی متر پهنا دارند. برای مرتب سازی و سرماسامان دادن به فضاهایی مانند: اتاق٬ سالن٬ محل کار٬ و حتی حمام و دستشویی میتوانید از این شلف استفاده کنید. از این شلف در اتاق و سالن برای قرار دادن وسایل تزیینی٬ گل٬ مجسمه و... استفاده میشود و در حمام و سرویس بهداشتی برای ساماندهی به لوازم دم دستی مثل: هوله٬ دستمال٬ صابون٬ شامپو و.. استفاده میشود.

شلف سه کنج

قیمت:49000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


با استفاده از این شلف از فضاهای بلا استفاده مانند کنج دیوار بهره مند شوید. قطعات شلف به صورت مونتاژ نشده به شما تحویل داده میشود تا حجم زیادی را اشغال نکند٬ مونتاژ این شلف راحت است و بدون نیاز به پیچ و مهره به هم متصل میگردد.


شلف سه طبقه