خرید اینترنتی دستگاه بخور گرم صورت ایستاده | ارزان

برای تامین رطوبت مورد نیاز محل زندگی و کار می توان از یک دستگاه بخور استفاده کرد. تامین رطوبت فضا می تواند کمک شایانی به شادابی و طراوت پوست کرده و همچنین باعث رفع استرس و کاهش تنش بشود.

 استفاده از دستگاه بخور گرم صورت به شما این امکان را میدهد که رطوبت پوست شما تامین شود، همچنین با استفاده از انواع گیاهان دارویی این امکان را به شما می دهد از خواص درمانی این گیاهان استفاده کنید.
در گذشته برای درمان عفونت های دستگاه تنفسی و کاهش عوارض ناشی از آن استفاده از بخور گرم مرسوم بود که کاملا به روش سنتی صورت میگرفته که خود دارای خطرات جدی می بوده است. از جمله امکان سوختگی، برای کاهش خطرات ناشی از این روش درمانی می توان از دستگاه بخور صورت ایستاده استفاده کرد.

 استفاده از دستگاه بخور گرم می تواند به درمان بسیاری از بیماری های پوستی از جمله درمان جوش های زیر پوستی، آکنه و جوش های سر سیاه می باشد.
استفاده از بخور گرم برای پوست صورت قبل از استفاده از ماسک های صورت بهترین گزینه می باشد. استفاده از بخور گرم می تواند منجر به باز شدن منافذ پوستی شده و بعد از بخور گرم بهتر است صورت خود را با آب سرد شستشو دهید.

 

 


برای اطلاع از قیمت انواع دستگاه بخور صورت، نیاز به مراجعه به بازار و صرف وقت نمی باشد بلکه شما می توانید براحتی با جستجو در اینترنت از قیمت ها اطلاع پیدا کنید.
استفاده از بخور گرم برای پوست صورت منجر به باز شدن منافذ پوست، سلول های مرده ی پوست را پاک می کند و موجب تسریع گردش خون می شود همچنین موجب  پاک کنندگی عمقی پوست صورت می شود.برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  49000 تومان

 Ø®Ø±ÛŒØ¯