خرید اینترنتی لامپ حشره کش برقی | ارزان

تابستان و شروع فصول گرم سال و هجوم حشرات موذی یکی از معزلات اساسی می باشد. به خصوص حشرات پرنده که با ایجاد مزاحمت و صدا می توانند بسیار آزار دهنده باشند.

 در فست فودها و اغذیه فروشی ها وجود حشرات می تواند بهداشت محیط را بهم بزند و موجب انتشار عوامل بیماری زا به مواد غذایی شود.
مادرانی که دارای نوزاد در خانه می باشند نیز نگران سلامتی فرزندان خود هستند، ترس از گزیده شدن و یا سرایت بیماری به کودکانشان بنابراین دنبال راه حلی برای خلاصی از شر این حشرات می باشند.
استفاده از حشره کش های شیمیایی که به صورت اسپری عرضه می شوند علاوه بر امکان مسمومیت ها، به دلیل گاز های پیشران این اسپری ها موجب تولید گاز های گلخانه ای می شود و اثرات مخرب زیست محیطی به دنبال دارد.
شاید یکی از راه حل های مورد استفاده برای این مشکل خرید انواع حشره کش برقی می باشد که بعضی از نمونه های آن نیز می تواند دارای عوارض خاص خود باشد. انتخاب هوشمندانه یک حشره کش برقی نیاز به تحقیق و برسی دارد.
پیشنهاد ما استفاده از لامپ حشره کش که یک نمونه خوب و کم عوارض، حشره کش برقی برای نوزاد می باشد که بدون ایجاد مسمومیت و تنها با تولید نور بنفش رنگ حشرات را از بین می برد.


این لامپ حشره کش به راحتی به سرپیچ لامپ وصل شده و حتی می تواند به دلیل دارا بودن نور بنفش لایت، به عنوان یک چراغ خواب برای اتاق کودکان مورد استفاده قرار گیرد. این محصول را می توان در محیط کارخانه ها، حیاط  و غیره استفاده کرد.

 


 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000 تومان

خرید