خرید اینترنی مبدل برق خودرو

بسیاری از ما امروزه به علت حجم بالای مشغله کاری و ازدهام فعالیت های روزمره بیشتر زمان خو درو در خودرو شخصی خود می گذرانیم و اکثریت کارهایی که در گذشته برای آن ها نیاز به محیطی خاص همچون وجود پریز برق و یا نور وغیره داشتیم.


مبدل برق 220 ولتی


اما امروزه با پیشرفت چشم گیر در دنیا پیچیده تکنولوژی توانسته ایم نیاز های شما به روز پاسخ داده و استفاده بیشتری از زمان ببریم. مبدل برق خودور پدرام 12 ولت به 220 ولت با توانایی اینورتر کردن برق DC به AC یکی از محبوب ترین ها در دنیای مبدل های خودرو می باشد.

 

مبدل برق خودرو

 

مبدل برق خودرو با استفاده از نوع اتصال که یکی از طریق کابل وصل شونده به سر باتری و دیگری از طریق سر فندکی، می تواند نیاز شما را به برق 220 ولت مرتفع سازد و به راحتی تلفن همراه، لب تاب، تبلت و ... شارژ نموده و دیگر هیچ گاه نگران نبود برق نباشید.


مبدل برق شهری


شما به راحتی با اتصال دوشاخ برق یک لامپ سیار به مبدل برق ماشین می توانید روشنایی محیط را فراهم سازید.

 

 

مبدل فندکی برق

اینورتر های خودرو با توانایی تبدیل 12 ولت برق باتری که به صورت جریان DC است و تبدیل آن به جریان برق AC و بع ظرفیت خروجی 100 الی 500 واتی جریان برق 220 ولتی در اختیار شما قرار دهد.


اینورتر برق


شما با کمک مبدل برق پدرام به راحتی با توان تقریبی بیش 100 وات و خروجی 220 ولتی تمامی نیاز های خودرو به یک زنراتور برق سیار بسیار کوچک به دست خواهید آورد.


اینورتر برق پدرام


برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید محصول کلیک کنید

قیمت 375.000 تومان

خرید اینورتر

اینورتر برق خودرو