خرید بهترین دستگاه بخور خانگی | ارزان در اصفهان

یکی از دغدغه های دختران جوان و بانوان داشتن پوستی زیبا و سالم می باشد که برای رسیدن به این خواسته  تلاش های زیادی می کنند، به عنوان مثال استفاده از انواع ماسک ها و کرم ها و حتی روشهایی از جمله لیزر.
اما ما در این مقاله قصد داریم شما را با یک روش آسان برای داشتن پوستی شاداب و زیبا آشنا کنیم. آیا میدانید استفاده از بخار آب گرم می تواند به پاک سازی عمیق پوست شما کمک کند؟ با استفاده از یک بخور گرم با عصاره های گیاهی می توانید با باز شدن منافذ پوست، آلودگی های منافذ پوست را حذف کنید.
شما به راحتی و با استفاده از یک دستگاه بخور صورت دستی، می توانید یک روش درمانی مناسب برای پوست خشک و آکنه دار خود داشته باشید. استفاده از بخور گرم می تواند رطوبت از دست رفته پوست خود را تامین کنید و شادابی را به پوست خود هدیه دهید.
برای اثر بخشی بهتر بخور گرم می توانید از روغن های گیاهی یا گیاهانی مانند بابونه، اوکالیپتوس و غیره استفاده کنید اما باید توجه کنید که با توجه به نوع پوست خود گیاه مورد نظر را انتخاب کنید. بسته به اینکه شما دارای پوست خشک یا چرب هستید می توانید عصاره گیاهی متفاوتی استفاده کنید.
استفاده از بخور گرم بر روی پوست صورت موجب تحریک مویرگ های خونی صورت شما شده و با افزایش خونرسانی در بافت های صورت در واقع موجب زیبایی و درخشندگی پوست شما شده و در صورت مشکلات احتمالی موجب تسریع در امر بهبود می شود.
استفاده از دستگاه بخور صورت گرم، در فصول سرد سال می تواند در بهیود بیماری های تنفسی و عفونت های سینوسی کمک شایانی بکنده این دستگاه کمک می کند که شما از یک بخور گرم کامل صورت و بینی برخوردار شوید.


 

 

استفاده از بخور گرم صورت برای باز کردن منافذ پوستی و رفع جوش های سر سیاه و مشکلات پوستی مفید می باشد اما باید توجه داشت قبل از استفاده از بخور گرم حتما باید صورت خود را از هرگونه مواد آرایشی یا آلودگی احتمالی پاک کرده و به خوبی شستشو داده.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  49000 تومان

خرید