خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک | تکسبد

گاهی اوقات که حرف از نوشیدن آب سالم و بهداشتی می شود، برخی ها گمان می کنند می توانند با جواشندن آب به یک آب سالم دست یافت، بله درست است که جوشاندین آب می تواند برخی از میکرو اورگانیسم های مضر و عامل بیماری را از آب حذف کند اما تکلیف املاح، سختی ها و فلزات سنگین موجود در آب چه می شود.

 

 

 

در واقع استفاده از جوشاندن آب به جای استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی نمی تواند باشد، زیرا مواد جامد محلول در آب آشامیدنی با جوشانیدن تصفیه نمی شود. در واقع سختی موجود در آب تنها از طریق دستگاه تصفیه آب کاهش پیدا می کند و در سطح استاندارد قرار می گیرد.

 

 

 

اگر شما به دلیل بالا بودن قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی از خرید آن منصرف می شوید ما به شما پیشنهاد می کنیم که از نمونه هایی که دارای ابعاد کوچکتر و ثیمت های مناسب تری هستند خریداری کنید تا بتوانید از مزایای دستگاه تصفیه آب برای سلامت خانواده خود بهرمند شوید.

 

 

 

شما می توانید با خرید دستگاه تصفیه آب خانگی کوچک، علاوه بر حذف انواع میکروب ها و سموم را از آب آشانیدنی، املاح مفید مورد نیاز در آب را نیز حفظ نموده و با نوشیدن آب سالم و بهداشتی سلامت خود و خانواده خود را تامین نمائید.

 

 

 

در حال حاضر نمونه های متنوعی از دستگاه تصفیه آب ایرانی موجود می باشد که دارای کیفیت بالا و قیمت مناسبی می باشند. در این میان برند اسپادانا نمونه های متنوعی از دستگاه تصفیه آب سرشیری ارائه کرده که دارای قدرت فیلتراسیون بالایی می باشد.

 

 

 

دستگاه تصفیه آب خانگی اسپادانا مدل AJ-700R ، یکی از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی می باشد که می تواند انواع میکروب ها و سموم را از آب خارج کند، این دستگاه دارای فیلتر سرامیکی و دانه های زغال فعال می باشد.

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مزایای دستگاه تصفیه آب خانگی به لینک زیر مراجعه نمائید.برای مشاهده و خرید کلیک کنید

قیمت : 89000 تومان

خرید