خرید محصولات میناکاری عالی در تهران

میناکاری در بین هنرمندان و هنردوستان و همچنین در بین افرادی که در حوزه صنایع دستی فعالیت می کنند تحت عنوان هنر آتش و خاک شناخته می شود و بسیاری از مردم ایران به این هنر علاقه فراوان دارند.


میناکاری تهران ارزان


این هنر روی فلزات مختلفی از جمله طلا، نقره و مس اجرا می شود. اما به دلیل قیمت بالای طلا و نقره معمولا از فلز مس به عنوان سطح پیاده سازی هنر میناکاری استفاده می شود..


میناکاری در تهران


پس از پاکسازی سطح فلز مس از کلیه مواد زائد و ناخالصی ها، عملیاتی تحت عنوان لعاب کاری آغاز می شود. چندین بار این ترکیب وارد کوره با دمایی حدود 800 درجه می شود.


میناکاری قیمت


در نهایت سطح برای رنگ آمیزی و اعمال طرح و نقش های مختلف آماده می شود. اساتید برجسته این هنر با دقت و ظرافت تمام طرح های مورد نظر را روی بدنه قالب پیاده می کنند و منظره ای چشم و دل نواز برای مخاطبان و علاقمندان به این هنر ایجاد می کنند.


فروش محصولات میناکاری


هنر ارزنده و نفیس میناکاری در شهرهای مختلف ایران مخاطبان خاص خود را دارد ولی در تهران این تعداد بسیار بالاست. محصولات میناکاری تهران نیز از ارزش و کیفیت بالایی برخوردار هستند.


قیمت میناکاری


هر یک از فروشگاه های میناکاری در تهران به نوعی در پی ارائه خدمات بهتر به مشتریان و کسب رضایت مشتریان هستند ولی مشتریان به دنبال مکانی معتبر، با محصولاتی اصیل و کیفیتی بی نظیر و البته با قیمتی مقرون به صرفه و مناسب هستند، به بیان دیگر افراد به دنبال کیفیت تضمینی هستند.


فروش اینترنتی میناکاری تهران


برای رسیدن به فروشگاهی که بتواند این خصوصیات را داشته باشد کافی است روی دکمه توضیحات بیشتر کلیک کنید تا علاوه بر مشاهده محصولات متنوع و زیبا، از قیمت آنها نیز مطلع شوید. این فروشگاه اینترنتی در زمان شما نیز صرفه جویی می کند و محصولتان را در سریع ترین زمان ممکن به دست شما می رساند.


خرید اینترنتی میناکاری


خرید محصول