درب توری مغناطیسی برای مغازه ها

یکی از مشکلاتی که اغذیه فروشی ها، رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی با آن مواجه می باشند، هجوم حشرات به داخل می باشد که علاوه بر بخطر افتادن سلامت مواد غذایی می تواند باعث اذیت شدن مشتریان شود، همانطور که ی دانید استفاده از حشره کش ها برای چنین مکان هایی زیاد مناسب نمی باشد.

 از طرفی دیگر در صورت استفاده از حشره کش ها به دلیل تردد زیاد به  این مکان ها همچنان احتمال ورود حشرات به داخل ساختمان وجود دارد، بنابراین استفاده از درب های توری می تواند بهترین گزینه باشد اما درب های توری ثابت نیز مشکلاتی را بهمراه دارد.

 بهترین گزینه برای جایگزینی درب های توری ثابت، استفاده از پرده توری آهنربایی می باشد که علاوه بر نصب آسان دارای امکان عبور و مرور بسیار آسان نیز می باشد. این پرده های توری با استفاده از توری فایبر گلاس انعطاف پذیر تولید شده اند.

 آسان مش یکی از برند های ایرانی موفق در زمینه تولید درب های توری مگنتیک می باشد، همچنین این برند درب پلاستیکی آهنربایی نیز تولید می کند که از کیفیت خوبی برخوردار می باشد.  توری پنجره آهنربایی دارای ارتفاع 210 سانتی متر و متناسب با خانه های ایرانی طراحی شده است.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید

 

برند آسان مش تمامی جنبه ها را در تولید این درب ها در نظر گرفته است و این محصول را با عرض های متفاوتی تولید و روانه بازار کرده است. این برند درب توری مگنتیک با عرض های متفاوت 90، 100 و 120 سانتی مترتولید و به بازار عرضه می کند.

 توجه کنید قبل از نصب پرده باید ابتدا آن را بر روی سطحی صاف پهن نموده و مگنت ها را دو به دو بهم وصل کنید تا نصب پرده بر روی چهارچوب بدرستی انجام گیرد.

 توجه داشته باشید در حین نصب پرده بر روی چهارچوب از طرفین بیش از حد کشیده نشود، زیرا در این صورت موجب فاصله افتادن بین مگنت ها می شود و بنابراین درب به خوبی بسته نمی شود.