سبزی خرد کن دستی کوچک و اصل

خرد کن همه کاره دستی نوین Novin Quick Chopping and mixing یکی از پرطرفدارترین و پر فروش ترین خردکنهای دستی می باشد. این محصول یکی از کاربردی ترین لوازم خانگی و آشپزخانه می باشد و خرید آن به هر کدبانویی توصیه میگردد. این خردکن دارای 3 عدد تیغه بوده که قادر است مواد غذایی مختلف را به راحتی خرد نماید. این دستگاه به راحتی از حجم زیاد سبزیجات،میوه جات و صیفی جات بر می آید و میتواند همگی آنها را به صورت یکدست خرد نماید.


خردکن-دستی-اصل


با خرد کن همه کاره دستی نوین میتوانید انواع سبزیجات همچون جعفری،تره،شنبلیله و .. را به راحتی خرد نمایید. با کمک این سبزی خرد کن دستی دیگر دستانتان در حین کار با چاقو زخم نخواهد شد و در حین خرد کردمن پیاز اشک نخواهید ریخت. همچنین از بوی ناخوشایند سیر و پیاز در امان خواهید بود.


خردکن-دستی-نوین


کافیست مواد غذایی دلخواهتان را درون محفظه ی پلاستیکی این خرد کن بریزید و سپس با دستگیره اهرمی آن را به چرخش دربیاورید تا سریعا خرد شوند. خردکن نوین دارای امکانات دیگری مثل مخلوط کن و جداکننده سفیده از زرده تخم مرغ می باشد.
انواع-خردکن-دستی


در قسمت بالای این محصول، بر روی درب آن یک قیمت برای جدا کردن سفیده  از زرده وجود دارد. میتوانید تخم مرغ را درون حفره ی مخصوص شکسته تا سفیده به درون محفظه ریخته شود و زرده در بالای محفظه باقی بماند.  همزن پلاستیکی که همراه با محصول عرضه میشود میتواند مواد غذایی را به صورت یکدست مخلوط نماید و به شما برای امور آشپزی کمک نماید.


انواع-خردکن-دستی