سفره قلمکاری اصفهان یک سوغاتی زیبا و ارزنده

استفاده از صنایع دستی سنتی گویی روح زندگی را به خانه های ما باز می گرداند، در واقع استفاده اسن محصولات دستی در زندگی روزمره که به آرامش روان انسان می شود.

 


قلمکاری یکی از هنر های دستی محبوب شهر اصفهان می باشد که با مراجعه به بازار های میدان نقش جهان شما شاهد تنوع محصولات این هنر زیبا و دوست داشتنی خواهید بود.

پارچه های قلمکاری که با دستان هنرمندان اصفهانی تهیه و تولید شده اند در تولید محصولات متنوعی از جمله رومیزی، لباس، کفش هاس سنتی، سفره قلمکار و ..... مورد استفاده قرار می گیرد.
می توان گفت یکی از سوغاتی های این شهر در زمینه صنایع دستی همین سفره قلمکاری اصفهان می باشد که با طرح های مختلف و رنگ بندی های متنوع دل هر بیننده ای را می رباید.
 از این سفره قلمکاری می توان به عنوان یک رومیزی زیبا که حال و هوای سنتی به خانه های شما بیاورد استفاده کنید و همچنین به عنوان یک سفره سنتی برای چیدمان سفره های هفت سین شما می تواند انتخاب شود.

 


با توجه به کیفیت بالای محصولات قلمکاری اصفهان و قیمت مناسب این محصول، خرید سفره قلمکاری اصفهان یکی از سه گزینه اصلی گردشگران به عنوان ره آورد از شهر اصفهان می باشد که بسیار مقرون بصرفه می باشد.

 این هنر از دیر باز در شهر اصفهان و در اطراف رودخانه زاینده رود صورت می پذیرفته و اکنون احداث کارگاه های متعدد قلمکاری در شهر اصفهان منجر به تولید انبوه محصولات قلمکاری در این شهر و قیمت مناسب آنها شده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

خرید