مروری بر ویژگی های دوربین مداربسته خودرو بلک باکس

در این مقاله می خواهیم برخی پارامترهای فنی دوربین مدار بسته ماشین black box dvr را بیان کنیم تا زمانی که می خواهید خرید کنید بتوانید بهتر تصمیم گرفته و بهتر انتخاب کنید و بنابر نیازتان خرید خود را انجام دهید.


دوربین مداربسته خودرو


زمانی که این دوربین را خریداری می کنید همراه با آن یک پایه دوربین و یک سیم برق نیز به شما ارائه می شود. سیم برق سر فندکی دارد و برای آنکه دوربین به کار بیفتد و برق در آن جریان یابد باید آن را به فندکی خودرو وصل کنید.


دوربین مداربسته خودرو


سیم برق این دوربین حدودا 2.80 متر بوده و یک آداپتور 12-24 ولتی با جریان خروجی 1000 میلی آمپر نیز همراه آن به شما داده می شود. این سیم به اندازه ای بلند است که که می توانید این سیم را از شکاف های خودرو رد کرده و آن را به فندکی متصل کنید که داخل ماشین نیز با سیم بد فرم به نظر نیاید.


دوربین مداربسته خودرو


بغیر از سیم و پایه و آداپتور یک کابل شارژر USB نیز به شما ارائه می شود که به منظور شارژ کردن باتری داخلی دوربین به کار می رود. در قسمت بالا و پایین دوربین لنز دوربین دو عدد نور مادون قرمز نیز هست که به منظور دید در شب به کار می رود.


دوربین مداربسته خودرو


دوربین بلک باکس دارای زاویه دید 140 درجه می باشد یعنی می تواند از تمامی اتفاقات و رخدادها با زاویه 140 درجه فیلمبرداری و عکسبرداری کند. همچنین این دوربین قابلیت دیگر نیز دارد و آن این است که اگر خودرو تکان یا ضربه شدید بخورد، دوربین تشخیص داده و تصاویر را درون یک پوشه ی مجزا ریخته و آن را رمز گذاری نیز می کند.


دوربین مداربسته خودرو


ابعادی که در این دوربین به کار می رود به شرح زیر است: ارتفاع (ضخامت) 1.5 سانتیمتر، طول آن 9 سانتیمتر و عرض آن 5 سانتیمتر می باشد. لنز این دوربین نیز 1.5 سانتیمتر به بیرون آمده و قطر صفحه نمایش آن 2.4 اینچ برابر با 6 سانتیمتر می باشد.


دوربین مداربسته خودروبرای مشاهده و خرید دوربین مدار بسته خودرو ارزان روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 83000 تومان


دوربین مداربسته خودرو