معرفی چند نوع از بهترین آب میوه گیری های دستی

آب لیموی تازه برای پخت بسیاری از غذاها لازم است٬ آب لیمو سرشار از ویتامین بوده و خاصیت اسیدی دارد٬ به همین دلیل یک ماده ضدعفونی کننده است و اگر هر روز از این میوه استفاپه کنید بدنتان در مقابل بیماری ها مقاوم میشود٬ اگر میخواهید آب لیمو را سریع و بدون فشار به پوست آن بگیرید٬ یاید از اب میوه گیری دستی استفاده کنید.


آب میوه گیری دستی

آب میوه گیری های دستی انواع گوناگونی دارند٬ که هرکدام ویژگی ها و قیمت مخصوص به خود را دارند. ما در این جا به معرفی چند نمونه از بهترین آب میوه گیری های دستی می پردازیم٬ شما با مقایسه این آب میوه گیری ها میتوانید بهترین نوع آن را خریداری کنید و با آن به راحتی آب انواع میوه ها مثل: پرتقال٬ انار٬ لیمو٬ گریپ فروت و... را بگیرید و لذت خوردن یک آب میوه تازه را تجربه کنید.


آب میوه گیری دستی ایگوری مدل IGO2:

آب میوه گیری دستی ایگوری دارای یک بدنه مستحکم از جنس استیل و فلز است٬ دارای ابعاد ۱۷*۱۴*۴۰ سانتی متر است٬ وزن آن ۲۵۰۰ گرم میباشد٬ عملکرد دستگاه دستی است و بدون نیاز به برق و باتری گار میکند و آب انواع میوه ها مانند: انار٬ پرتقال٬ لیمو٬ سیب٬ گریپ فروت و... را میگیرد. شستشوی این دستگاه بسیار راحت است.


آب میوه گیری دستی انار

آب میوه گیری دستی اهرمی استیل:

این دستگاه ساخت کشور چین است٬ جنس بدنه آن استیل است. دارای یک آبکش مخصوص از جنس استیل ضدزنگ است که این آبکش برای جمع آوری تفاله میوه ها طراحی شده است٬ این آب پرتقال گیری دستی استیل دارای ابعاد ۲۰*۱۷*۵۳ سانتی متر است. مجهز به واشر پلاستیکی در زیر پایه است که مانع از لغزش دستگاه در هنگام کار میشود. ایده آل برای آب گیری مرکبات سایز بزرگ و انار است.


آب میوه گیری دستی اهرمی

آب میوه گیری دستی چهار فصل بیتا:

این دستگاه ساخت ایران است٬ جنس بدنه آن از چدن با پوشش رنگ کوره ای نسوز ضدزنگ میباشد٬ دسته و چرخ دنده های آن از فولاد آبکاری شده ساخته شده است٬ دسته آن دارای یک دستگیره پلاستیکی باکیفیت است. این دستگاه یک آبکش مخصوص از جنس آلومینیوم پرداخت شده ضدزنگ دارد که مقاوم در برابر اسید میوه ها میباشد و سوراخ های فراوانی دارد که تفاله های میوه را بدون سرازیر شدن قطره ای از آب میوه جدا میکند. این آب مرکبات گیری دستی یک کفی مخصوص برای قرار دادن ظرف آب میوه دارد. ایده آل برای آب گیری انواع میوه ها مثل: انار٬ پرتقال٬ انگور٬ لیمو٬ گریپ فروت و... میباشد.


آب میوه گیری دستی ایرانی

قیمت:163000 تومان

خرید محصول

این سه دستگاه عملکرد دستی با اهرم فشاری دارند که باعث صرفه جویی در زمان و انرژی میشود.