میناکاری صنایع دستی برتر ایرانی

صنایع دستی نمونه ای از ارتباط عمیق بین هنر و تمدن انسانی در هر سرزمینی می باشد که نشان از هویت آن کشور دارد. گویی فرهنگ و تاریخ هر کشور در لابلای آثار هنری و تاریخی بجا مانده از نسل های گذشته قابل کنکاش و دستیابی می باشد.
ایران به عنوان یکی از بنیانگذاران تمدن فرهنگی و تاریخی در دنیا دارای فرهنگی غنی و فاخر می باشد و صنایع دستی بجا مانده از نسل های پیشین نمودی بر این اصل می باشد. هنر میناکاری یا میناسازی با بیش از 5000 سال قدمت نشان از فرهنگ فاخر و غنی ایرانی دارد.
میناکاری تهران یکی از نمونه های صنایع دستی ایرانی می باشد که توانسته است در طول سالیان دراز عمر خود از فراز و نشیب ها عبور کرده و نسل به نسل و سینه به سینه از هنرمندی به هنرمند دیگری منتقل شود و هم اکنون در دسترس هنرمندان معاصر قرار گیرد.
هنر میناکاری، هنری که برای آراستن سطح فلزات مورد استفاده قرار می گیرد دارای شیوه های گوناگونی می باشد که در حال حاضر مینای نقاشی به جا مانده از عصر صفویان بسیار محبوب می باشد.  بیشتر بشقاب میناکاری تهران موجود در بازار صنایع دستی نیز با استفاده از روش مینای نقاشی تولید شده اند. 

میناکاری هنری که به دست هنرمندان میناکار به واسطه ابزارهای اولیه و مواد بومی تولید می شود و یکی از صنایع دستی محبوب و اصیل ایرانی می باشد که در حال حاصر از محبوبیت بسیاری در دنیای هنر در ایران و کل جهان برخوردار می باشد.
با توجه به مناسب بودن قیمت میناکاری تهران می توان این محصولات صنایع دستی را به عنوان هدایایی چشم نواز و تاثیر گذار مورد استفاده قرار داد. هدیه میناکاری تهران یکی از برترین هدیه های صنایع دستی می باشد.برای مشاهده متنوع ترین محصولت میناکاری تهران و خرید مینا کاری در تهران به وب سایت فروشگاهی تک سبد مراجعه نمائید. 

برای مشاهده و خرید کلیک کنید

خرید محصول