نمونه محصولات هنری میناکاری شده

محصولات میناکاری معمولا دارای ظاهر بسیار زیبایی می باشند. این آثار دستی توسط استاکاران میناکار تولید میگردند. میناکاری در شهر اصفهان نسبت به دیگر نقاط ایران رواج بیشتری دارد و محصولات تزیینی و کاربردی زیادی با استفاده از این هنر تولید میگردند. یکی از این محصولات تزیینی قاب میناکاری بته جقه ان یکاد  می باشد. این اثر هنری را میتوانید به عنوان یک هدیه ی بسیار ارزشمند و خاص به دوستانتان هدیه دهید یا از آن در فضای خانه یا کاری استفاده نمایید.


میناکاری


نمای این محصول بسیار زیبا و چشم نواز می باشد و فضای سنتی و ارامش بخشی را به وجود می آورد.بر روی قاب میناکاری بته جقه ان یکاد آیه شریفه ان یکاد همراه با نقش و نگار زیبا و سنتی حک شده است. جنس بته ی سر کج از مس اعلا می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است. همچنین رنگهایی که برای این محصول در نظر گرفته شده است از نوع کوره ای بوده و با کیفیت هستند. این محصول درون یک قاب چوبی عرضه میگردد و به ابعاد 39*29.5 سانتی متر می باشد.
گلدان-مینا


یکی دیگر از اثار هنری و سنتی میناکاری گلدان میناکاری شده می باشد. این گلدان از جنس مس مرغوب بوده و با کیفیت بسیار بالایی عرضه میگردد. گلدان میناکاری مسی درون یک جعبه چوبی مشبک قرار گرفته و عرضه میگردد. ابعاد این محصول 8.5*8.5*22 سانتی متر می باشد.


گلدان-میناکاری-مسیجعبه ی چوبی که همراه با محصول  عرضه میشود به زیبایی محصول افزوده و آن را به یک کادوی ارزشمند تبدیل نموده است. با لیزر نیز میتوانید لوگو یا اسم مورد نظرتان را بر روی پایه ای در زیر محصول درج کنید و آن را به یک هدیه تبلیغاتی تبدیل نمایید.


گلدان-میناکاری-مسی