نکات کلیدی در خرید میناکاری مرغوب

همه ما به خرید و استفاده از صنایع دستی علاقه مند هستیم، گویی روح هنر بکار برده شده در تولید این محصولات روح آدمی را از تسخیر روزمرگی و ماشینی سبک زندگی امروزی خارج کرده و روحی تازه به زندگی بشر می بخشد. نشاط و جاوادنگی این محصولات از دلایل مهم این محصولات می باشد.

 یکی از انواع این صنایع دستی، محصولات میناکاری شده می باشند. ظروف رنگارنگ میناکاری شده روی مس که زیبایی چشم نوازی داشته و تنوع طرح و ابعاد زیادی دارد. بسیاری از افراد از ترس آنکه محصولی که خریداری می نمایند دارای کیفیت خوبی نباشد از خرید این محصولات منصرف می شوند.
در این مطلب قصد داریم شما را برخی از نکاتی که می تواند تاثیر بسزایی در انتخاب و خرید ظروف میناکاری شده روی مس با کیفیت دارد، آشنا کنیم. شاید بنظر خیلی ساده باشد اما اولین گام در دست گرفتن محصول میناکاری مورد نظر می باشد و تنها احساس کردن وزن ظرف می باشد.

 


 

اگر شما قصد خرید بشقاب میناکاری شده را دارید می توانید آن را در دست بگیرید و وزن آن را بسنجید اگر از حد متداول کمتر باشد، یعنی زیر ساخت دارای ضخامت کمی می باش و اگر سنگین باشد می تواند علتی مانند استفاده از آلیاژ آهن داشته باشد که از ارزش کار کم می کند.

 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

اطلاعات بیشتر و خرید
بشقاب میناکاری فوق را با دست خود به آرامی لمس کنید، سطح بشقاب نباید دارای ترک خوردگی باشد. ترک خوردگی سطح لعاب بشقاب میناکاری شده می تواند نشان از کیفیت پایین کار می باشد و زیاد ماندن ظرف در داخل کوره یا دیدن حرارت بیش از حد می باشد.

 


لبه های کار را به آرامی دست بکشید، آیا زائده ای را احساس می کنید؟ اگر زائده ای را احساس می کنید می تواند نشان از استفاده از زیر ساخت بی کیفیت در تهیه ظرف میناکاری شده داشته باشد.
فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.