هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی

در فرهنگ ایرانی هدایای تبلیغاتی جایگاه ویژه ای دارند٬ که این اهمیت در فضای نمایشگاهها چند برابر میشود٬ تهیه هدیه تبلیغاتی نمایشگاهی به یک چالش بزرگ برای شرکتها تبدیل شده است. بازدیدکنندگان نمایشگاه ها به ۳ دسته تقسیم میشوند: ۱) گردشگران نمایشگاهی که هدف آنها تفریح است. ۲) بازدید کنندگانی که با هدف تخصصی و حرفه ای به نمایشگاه می آیند. ۳) میهمانان ویژه که با دعوت غرفه داران به نمایشگاه می آیند.


هدایای تبلیغاتی خاص

با توجه به دسته بندی بازدید کنندگان هدایا به دو دسته ی هدایای عمومی و هدایای اصلی تقسیم میشوند٬ هدایای عمومی با قیمت مناسب و ارزان و بازدهی بالا هستند٬ هدایای اصلی برای دسته دوم و سوم بازدید کنندگان است و از ارزش مادی و معنوی بسیار بالایی برخوردارند.


هدایای تبلیغاتی خلاقانه

هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی از یک مداد تا جواهرات زینتی و هدایای لوکس و مدرن میتواند باشد. هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی ارزش بسیار زیادی دارند٬ با درک آن و استفاده درست از آن میتوانید به موفقیت های بزرگ دست پیدا کنید.
پاوربانک خورشیدی سولار ۵۰۰۰mAh:

این هدیه تبلیغاتی پاور بانک یک صفحه سولار برای شارژ با نورخورشید و ورودی usb برای شارژ با برق دارد٬ این محصول دو عدد خروجی با جریان 5v-2A و 5v-1A مناسب برای شارژ انواع دستگاههای دارای usb دارد٬ این محصول یک صفحه لامپ قوی با ۲۰led دارد.


هدیه تبلیغاتی پاور بانک

قیمت:69000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


چراغ خواب موزیکال shelman:

این چراغ خواب برای اتاق خواب کودک مناسب است٬ به شکل لاک پشت است٬ بعد از یک ساعت به طور خودکار خاموش میشود٬ چراغ خواب شلمن تصاویر زیبایی از ماه و ستاره را بر روی سقف می تاباند و موسیقی ملایمی پخش میکند٬ و خوابی رویایی را برای کودک به ارمغان می آورد. این هدیه تبلیغاتی خاص مناسب برای سنین ۳ سال به بالاست.


خرید هدایای تبلیغاتی

اطلاعات بیشتر و خرید