چرا هدایای تبلیغاتی تاثیر گذاری بالایی دارند؟

روش های زیادی برای تبلیغات و معرفی کسب و کار ها وجود دارد٬ که از میان این روش ها٬ هدایای تبلیغاتی تاثیر گذاری بیشتری دارند٬ چون از ماندگاری و تداوم بیشتری نسبت به سایر روشها برخوردارند. تبلیغاتی تاثیر گدار است که در ذهن مشتری ثبت شود و ماندگار بماند٬ هدایای تبلیغاتی به صورت مداوم محصولات و خدمات شما را به مشتری یادآوری میکند. هدایای تبلیغاتی هزینه بسیار پایینی نسبت به بازدهی و تاثیرات آن دارد٬ پس نیاز به سرمایه گذاری های کلان ندارد. اگر یک هدیه تبلیغاتی کار آمد به مشتری بدهید که او مداوم از آن استفاده کند٬ هر ثانیه برند شما جلوی چشم او قرار میگیرد و خدماتتان برایش یادآوری میشود٬ این هدایا تاثیر چشم گیری در جذب مشتری جدید و افزایش وفاداری مشتریان سابق دارد.


بهترین هدایای تبلیغاتی


هدایای تبلیغاتی تنوع بسیار زیادی دارند٬ که با این وجود انتخاب بهترین هدایای تبلیغاتی کار نسبتا دشواری است٬ برای راحت تر شدن انتخاب شما٬ شرکت بزرگ تک سبد به کمک شما آمده٬ این شرکت ارائه کننده انواع هدایای تبلیغاتی باکیفیت٬ با قیمت مناسب است٬ که همه سلیقه ها و هدفهارا تحت پوشش قرار میدهد٬ مشاوران تک سبد شما را در امر انتخاب هدایا بدون هیچ چشمداشتی کمک میکنند.هدایای تبلیغاتی خاص

گلدان میناکاری ۱۵ سانتی متر:

این گلدان دارای ابعاد ۶*۱۵.۵ سانتی متر است و بعد از چندین مرحله یعنی: قلمزنی٬ نقاشی و پخت در کوره به شکل حاضر در آمده است. این هدیه تبلیغاتی میناکاری را تنها به قیمت ۶۵۰۰۰ تومان از تک سبد خریداری کنید.


هدیه تبلیغاتی میناکاری

قیمت:65000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید


دوربین مداربسته خودرو بلک باکس vohicle BlackBox DVR:

این دستگاه با نصب در داخل ماشین٬ تمامی تصاویر محیط را ثبت میکند٬ کیفیت فیلم برداری آن فول اچ دی و بدون لرزش دست است. این دوربین را روی داشبورد یا شیشه توسط پایه نصب میتوانید به راحتی نصب کنید. دوربین تا ۳۲ گیگ حافظه را پشتیبانی میکند. در شب هم توسط مادون قرمز تصویر برداری میکند٬ منبع تغذیه آن با اتصال به برق تامین میشود.


خرید هدایای تبلیغاتی

قیمت:89000 تومان

خرید
برای خرید هدایای تبلیغاتی به سایت تک سبد مراجعه کنید.