چگونگی تهیه آب سالم با دستگاه تصفیه آب خانگی

نوشیدن آب آشامیدنی آلوده همواه مخاطرات زيادي براي انسان به دنبال دارد و موجب صدمات جدي خواهد شد.در آب املاح زيادي وجود دارد كه برخي مورد نياز بدن و برخي ديگر از جمله گل ولای،كلر،آرسنيك و كادميوم و نيترات به بدن آسيب مي رساند.


تصفیه آب خانگی


برخي از افراد براي دستيابي به آب سالم اقدام به خريد متوالي بسته هاي آب معدني مي نمايند كه علاوه بر هزينه بالا و مقرون به صرفه نبودن خود داراي مضراتي مي باشد و همچنين با انباشت بطري هاي آب معدني زمينه آلودگي بيشتر محيط زيست را فراهم مي كنند.


دستگاه تصفیه آب


اما بهترین روش کاهش آلاينده هاي آب و راه رهايي از آنها استفاده از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگي مي باشد که ضمن  حذف املاح مضر آب، املاح مفید آب را بدون تغيير باقي مي گذارد. تا كيفيت آب را در بهترين حات خود قرار دهد.


تصفیه آب کوچک خانگی


با توجه به متغیر بودن درصد آلودگی آبهافيلتر هاي دستگاه قادر هستند كه به طور میانگین تا حدود ده هزار لیتر آب را تصفیه كنند. بعد از سپري شدن این دوره لازم است شما نسبت  به تعویض فیلتر دستگاه اقدام نماييد.


دستگاه تصفیه آب خانگی و کوچک


 در صورت عدم تعویض به موقع فيلترها كارايي و عملكرد دستگاه كم شده وموجب مي شود تا دستگاه آب معمولی را در اختیار شما گذاشته و از این رو اهميت تعويض به موقع  فيلترها مشخص مي گردد.


خرید دستگاه تصفیه آب


از ويژگي هاي مهم دستگاه تصفيه آب خانگي قابليت نصب آسان و سريع آن مي باشد كه بر روي هر شيري نصب مي گرددو دسترسي شما به آب سالم را در هر نقطه منزل امكان پذير مي نمايد. همچنين بعد از نصب نياز به آب بندي خاصي براي آن نمي باشد.


خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب


از مزيت هاي استفاده از دستگاه تصفيه آب مي توان به امكان استفاده از آب سالم جهت تهيه غذاي كودكان، جلوگيري از بروز لكه هاي سفيد بر روي برگ گياهان خانگي وهمچنين جلوگیری از تشکیل رسوبات در وسايلي نظيرکتری،اطوی بخار و آب پاش خودرو اشاره كرد.


خرید ارزان تصفیه آب

قیمت با تخفیف ویژه و استثنایی: 29000 تومان

خرید محصول