گیرنده دیجیتال موبایل اندروید پد تی وی

گیرنده دیجیتال موبایل اندروید PadTV PT115 Mygica یکی از بهترین و با کیفیت ترین گیرنده های دییجتال می باشد. این گیرنده دیجیتال مخصوص اندروید است. گیرنده دیجیتال موبایل پد تی وی در اندازه ی بسیار کوچکی طراحی شده است و به راحتی قابل حمل می باشد. این گیرنده دیجیتال موبایل اندروید شبکه های تلویزیونی را با کیفیت بسیار بالا بر روی دستگاهتان نمایش میدهد. جهت استفاده از این گوشی یا تبلت اندرویدیتان می بایست از قابلیت OTG پشتیبانی نماید.


گیرنده-موبایل-تبلت


این گیرنده دیجیتال بدون نیاز به برق، اینترنت یا سیمکارت میتواند شبکه های تلویزیونی را با کیفیت بسیار بالا نمایش دهد. از دیگر قابلیتهای این محصول فوق العاده میتوان به ضبط کردن و نمایش برنامه ها به صورت همزمان اشاره کرد.گیرنده-دیجیتال


برای کار با این دستگاه سیستم عامل اندروید دستگاهتان می بایست 4.1 به بالا باشد. این محصول از شبکه های HDTV پشتیبانی می نماید. همچنین مجهز به سیستم Time Shifting می باشد. پشتیبانی از سیستم فهرست راهنمای برنامه ها(EPG) و کانال یابی خودکار کانال های تلویزیون از دیگر قابلیتهای این دستگاه می باشد.


گیرنده-دیجیتال-موبایل


گیرنده دیجیتال مای جیکا برای دریافت بهتر امواج یک آنتن دستبندی دارد. این محصول از فرمتهای تصویری و صوتی MPEG2 Audio Layer I & II / AAC و MPEG2 MP & ML / H.264 پشتیبانی می نماید. حداقل رزولوشن صفحه موبایل یا تبلت می بایست 800*480 مگاپیکسل و حافظه رم آن 512 مگابایت به بالا باشد. همچنین حداقل فضای کافی می بایست 20 مگابایت باشد. جهت کار با دستگاه کافیست نرم افزار pad tv hd را از گوگل پلی دریافت نموده و تنظیمات مربوطه را انجام دهید.


گیرینده-دیجیتال-اندروید